Jaskinia Śpiewaków
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pierwsze kroki czyli słów kilka na powitanie

Go down

Pierwsze kroki czyli słów kilka na powitanie Empty Pierwsze kroki czyli słów kilka na powitanie

Pisanie by Nubia Sro Paź 26, 2016 9:34 pm

Wyobrażam sobie, że kiedy tu wchodzisz jesteś tak samo zagubiony jak ja gdy zaczynałam szukać. Jednocześnie każdy kolejny krok wzmaga podniecenie jakie wiąże się z odkrywaną tajemnicą. Zapewniam Cię, mimo iż myślisz teraz, że jesteś już blisko, że wiesz lub rozumiesz to tak na prawdę nie masz pojęcia co Cię czeka. Jeszcze nie zdajesz sobie sprawy gdzie zaprowadzić może Cię ta droga.

Teraz ty wyobraź sobie, że wchodzisz do jaskini. Z każdej strony otula Cię mrok, ale nie boisz się go. Zapalasz pochodnię i w blasku drgającego ognia dostrzegasz rysunki. Na ścianach jaskini, poprzedni bywalcy, pozostawili ślad w postaci malowideł. Podchodzisz bliżej i kreska po kresce chłoniesz tą historię, aż dochodzisz do małego, pustego fragmentu, znajdującego się tuż przed miejscem gdzie ściana zakręca. To twoje miejsce. A ty wiesz już co w nim pozostawisz.

Teraz gdy jesteś na początku tej drogi pytasz mnie: czym jest Sztuka?
Biciem serca - odpowiem.

Nubia

Liczba postów : 1
Join date : 24/10/2016

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach